Zmywarki do posadzek

Zaprojektowane, aby zapewnić niezrównaną wydajność podczas czyszczenia podłóg oraz tanią eksploatację. Zmywarki do posadzek IPC Gansow to synonim ergonomii.

Myjki ciśnieniowe

Niewiarygodna wytrzymałość i innowacyjność rozwiązań technicznych. Wynik ponad 50 lat doświadczenia w budowie urządzeń wysokociśnieniowych IPC Portotecnica

Chcesz dowiedzieć się więcej?

skontaktuj się z nami

Zostaw numer telefonu
Zostaw adres e-mail

Zamiatarki

Bezpieczne i łatwe w obsłudze. Zamiatarki IPC zaspokoją wszelkie potrzeby użytkowników w zakresie zamiatania terenów wewnętrznych i zewnętrznych.

Odkurzacze profesjonalne

Bezkonkurencyjna niezawodność i wytrzymałość wynikiem ponad 40-letniego doświadczenia w produkcji odkurzaczy IPC Soteco.

Wytwornice pary

Najwyższej jakości profesjonalne wytwornice pary IPC, to wyznacznik technologii w swojej klasie.

IPC Myjki

Firma IPC, to Włoski producent urządzeń czyszczących z ponad 50-letnią tradycją. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz ogromnemu zaangażowaniu w rozwój swoich produktów, szybko zyskała renomę oraz uznanie wśród najbardziej wymagającej klienteli. Obecnie, po połączeniu z grupą Tennant, jako Tennant-IPC, jest największym producentem urządzeń w swojej branży znacznie wyprzedzającą konkurencję pod względem wolumenu sprzedaży oraz dysponującym czterema nowoczesnymi fabrykami na terenie Europy. Wysoka jakość i wydajność urządzeń produkowanych przez firmę oraz rozwinięta ogólnoświatowa sieć dystrybucji pozwala rozwiązać wszystkie problemy klientów związane z profesjonalnym utrzymaniem czystości. IPC potrafi tworzyć wartość dodaną dla dystrybutora jak i klienta końcowego, zarówno pod względem korzyści ekonomicznych wynikających z użytkowania maszyn jak i ich jakości oraz kompleksowej ofercie.

Chcesz dowiedzieć się więcej?