Jesteśmy Polskim przedstawicielem europejskich producentów urządzeń do piaskowania i mycia ciśnieniowego. Jako dystrybutor poniższych marek zapewniamy autoryzowany serwis wszystkich oferowanych urządzeń oraz dbamy o najwyższą jakość obsługi posprzedażowej. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie zastosowania naszego sprzętu, dzięki czemu możemy zaproponować najlepsze rozwiązania dopasowane do wszelkich potrzeb. Poruszając się w tej samej dziedzinie co nasi klienci pragniemy przekazać jak najwięcej informacji i rad które pozwolą na efektywniejsze wykorzystanie sprzętu. Śmiało dzielimy się naszym doświadczeniem wierząc, że przyniesie to wymierne korzyści naszym kontrahentom i pozwoli zacieśnić współpracę.

Zobacz nasze urządzenia!


+48 32 307 99 90

torbo-logo

Torbo - wiodący producent piaskarek, innowator w dziedzinie piaskowania mokrym kruszywem. Firma TORBO ma ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji, a jej urządzenia znalazły zastosowanie w ponad 50 krajach na świecie. Dzięki zastosowaniu wody w procesie piaskowania producentowi udało się ograniczyć ilość pyłów o 95% oraz znacząco ograniczyć koszty piaskowania.DiBO - jeden z największych europejskich producentów myjek wysokociśnieniowych, z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku. DiBO oferuje nowoczesne rozwiązania i specjalizuje się w zakresie ciśnienia 200-500 bar. Dzięki dużemu naciskowi na rozwój technologiczny, DiBO oferuje sprzęt najwyższej jakości, który jest ekonomiczny, ergonomiczny i ekologiczny.

dibo


Sys-Teco - producent opatentowanego mobilnego urządzenia do abrazyjnego czyszczenia powierzchni metodą podciśnienia z pełną cyrkulacją kruszywa. Dzięki innowacyjnemu systemowi odzysku materiału czyszczącego praca urządzeniem jest wyjątkowo ekonomiczna. Urządzenie znajduje zastosowanie przy usuwaniu graffiti, czyszczeniu renowacyjnemu oraz usuwaniu powłok malarskich.

systeco

biemmedeu

Biemmedue jeden z czołowych producentów myjek ciśnieniowych z Włoch. Firma jest w światowej czołówce swojej głównej działalności jaką jest produkcja nagrzewnic. Myjki ciśnieniowe to najmłodszy dział który rozwija się bardzo energicznie zdobywając nowe rynki w Europie. Kluczem do sukcesu jest zastosowanie najlepszych dostępnych podzespołów i oferowanie produktu w bardzo atrakcyjnej cenie.


 

Czy jesteś zainteresowany zakupem lub handlem naszymi urządzeniami?


DANE FIRMY

Promur Piotr Bieńkowski

ul. ONZ 6/9
44-100 Gliwice
Polska

Siedziba:
Gliwice, ul. Moniuszki 13

NIP: 9691530106

REGON: 241825248

FORMULARZ KONTAKTOWY