szorowarki zamiatarki przemyslowe myjki biemmedue

logo-bimmedue

 

Wysokociśnieniowe myjki przemysłowe Biemmedue

 

Biemmedue, a precyzując Acromat to renomowana, włoska firma działająca na rynku profesjonalnych maszyn czyszczących. Wyróżnia się solidną jakością, prostotą konstrukcji oraz niezawodnością. Producent w swoich sprzętach wykorzystuje elementy i podzespoły najlepszych firm, dostarczających rozwiązania do produkcji sprzętów. Wśród nich znajdziemy choćby uznane na całym świecie pompy Interpump®, które są używane podczas produkcji ich przemysłowych myjek ciśnieniowych. Firma może się też pochwalić najbardziej atrakcyjną i konkurencyjną ofertą cenową. Jest to najtańszy producent, zapewniający europejską jakość produktu.

 

Warunki nie do przebicia i gwarancja najniższej ceny na automaty szorująco-zbierające

 

Firma Promur jest bezpośrednim importerem myjek, zamiatarek czy szorowarek na Polski rynek. Z tego powodu możemy zapewnić Wam najniższą możliwą cenę, której nasza konkurencja nie będzie w stanie przebić swoją ofertą. Dlatego jeśli szukasz najbardziej korzystnych cenowo rozwiązań, oferujących identyczną wydajność oraz najwyższą skuteczność, skontaktuj się z naszą firmą. Nasi doradcy znajdą najlepszą możliwą ofertę, która odpowie Twoim wymaganiom zarówno pod kątem technicznych jak również cenowym.

 

 

Autoryzowany serwis Biemmedue na terenie naszego kraju

 

Nie tylko pełnimy funkcję bezpośredniego importera Biemmedue ale również prowadzimy profesjonalny serwis ich urządzeń. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć kłopotliwych, drogich wysyłek za granicę oraz długiego czasu oczekiwania na zwrot sprzętu. Kupując w naszej firmie zyskujesz pewność i spokój, że Twój sprzęt będzie serwisowany na terenie kraju, przez specjalistów w swojej branży, którzy zapewniają pełne wsparcie i stały kontakt. Na czas serwisu zapewniamy także urządzenie zastępcze, które będzie posiadało identyczne parametry jak to serwisowane. To sprawi, że ciągłość Waszej pracy, nawet w wyniku nieprzewidzianych okoliczności, nie zostanie zakłócona. To duży plus zwłaszcza dla firm, które stale goni czas, terminy i nowe zlecenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteś przygotowany na każdą ewentualność.

 

Wynajem maszyn i myjek przemysłowych Arcomat

 

Prowadzimy także wynajem posiadanych przez nas sprzętów od tego producenta. Często charakter wykonywanych nie wymaga od nas zakupu sprzętu na wyłączność, a ma charakter jedynie jednorazowy. Dlatego właśnie prowadzimy ofertę wynajmu myjek i urządzeń, których właściwości oraz pełen potencjał w działaniu będziecie mogli zastosować u siebie w firmie. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą wynajmu, czy to w celu wykonania pracy czy formie przetestowania sprzętu w działaniu przed decyzją o zakupie. Niezależnie od tego pomożemy w dobraniu najbardziej optymalnej opcji dla Was. Zapraszamy!