Bezdotykowe Myjnie DiBO wyposażenie

Oferta myjni DiBO

 

Myjnie DiBO to specjalistyczna oferta belgijskiego producenta

 

DiBO to znana wszystkim belgijska firma, specjalizująca się w technologiach wysokiego ciśnienia. Tym razem producent postanowił położyć nacisk na myjniach samochodowych, tworząc osobny dział ofertowy, skupiający na bezdotykowych myjniach samochodowych oraz profesjonalnemu wyposażeniu do nich. Myjnie DiBO wyrobiły już reputację na rynku, uchodząc za najlepsze na świecie. To produkty z najwyższej półki, które potrafią zachwycić nawet uczestników i wystawców specjalistycznych targów branżowych. To trwałość na lata i najwyższa jakość odczuwalna przy pomocy każdego zmysłu. To, co je wyróżnia to:

 • Wykonanie ze stali nierdzewnej i szkła hartowanego
 • Bezdotykowy system płatności + dedykowana aplikacja na smartfony
 • System monitoringu stanu technicznego myjni poprzez aplikację
 • Najlepsze podzespoły i zastosowane technologie
 • Bogaty wybór programów mycia, wyprzedzający konkurencję

 

Nierdzewna, piękna konstrukcja czyli stal i szkło

 

DiBO w swoich myjniach samochodowych nie uznaje półśrodków i kompromisów. Projektanci i technolodzy kierowali się taką filozofią, że myjnia ma nie tylko wytrzymać długie lata, ale także zachować swoje właściwości techniczne, jak i estetyczne. Dlatego do dziś funkcjonujące, wieloletnie myjnie belgijskiego producenta wyglądają niemal jak nowe. To klasa sama w sobie. Całość została bowiem wykonana z najlepszej gatunkowo stali nierdzewnej i szkła hartowanego o podwyższonej odporności. Stal tworzy piękną konstrukcję ramową, którą wypełniają szklane panele dachowe oraz przyciemniane ściany działowe. Chroni to przed czynnikami zewnętrznymi, ale również zapewnia jak najlepsze doświetlenie światłem dziennym. W nocy podświetlona całość przykuwa uwagę już z daleka, stając się małym dziełem sztuki nowoczesnej.

 

Prawdziwie bezdotykowa czyli system płatności aplikacją

 

W dalszym ciągu wiele bezdotykowych myjni samochodowych nie posiada systemu zbliżeniowego płacenia kartą, a użytkownicy muszą szukać drobnych czy rozmieniać w specjalnych urządzeniach. Jednak umówmy się, że tego typu rozwiązanie nie robi na nikim wrażenia, może jedynie irytować ich brak i wywoływać frustrację. Myjnie DiBO na standardzie mają możliwość tradycyjnego płacenia gotówką, zbliżeniowo kartą płatniczą lub NFC. Ciekawostką jest możliwość zapłaty różnymi walutami (polski złoty, czeska korona, gruzińskie lari, węgierski forint, euro etc.). Jednak prawdziwą innowacją jest wprowadzona dedykowana aplikacja pozwalająca na płatności za pomocą smartfona. Dzięki temu rozwiązaniu klient właściwie nie musi się przejmować nigdy brakiem gotówki. Aplikację do bezgotówkowej płatności doładujemy przy pomocy karty kredytowej, debetowej, prepaid czy PayPal. Producent myjni DiBO oferuje również wyrobienie Washcard, czyli specjalnej karty przeznaczonej tylko do płatności w myjni, którą doładujemy w wybrany sposób.

 

Zdalny system monitoringu stanu technicznego myjni

 

Inwestor dzięki temu rozwiązaniu zyska spokój i pełny komfort. Dzięki przeznaczonej aplikacji będzie mógł w dowolnym momencie sprawdzić stan techniczny myjni bezdotykowych, zaplanować prace serwisowe i nadzorować wszelkie zmiany zachodzące. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć regularnych, a często niepotrzebnych kontroli a wdrażać je tylko wtedy gdy będą potrzebne. O jakichkolwiek awariach również powiadomi nas aplikacja, a właściciel błyskawicznie otrzyma powiadomienie o usterce, mogąc wysłać ekipę serwisową. Tym samym ciągłość funkcjonowania myjni zostanie zachowane i nie poniesiemy strat związanych z przerwą w działaniu. Wszystko pod ręką dzięki smartfonowi lub tabletowi, który mamy zawsze przy sobie. Nawet będąc na wakacjach, na drugim końcu świata mamy ciągłą kontrolę nad funkcjonowaniem naszych myjni i pewność, że nasz biznes jest bezpieczny.

 

Innowacyjne technologie i najlepsze podzespoły w myjniach DiBO

 

Innowacyjne technologie DiBO bazują wyłącznie na najlepszych maszynach i zastosowanych w nich podzespołach najwyższej jakości. To pewność efektywnego działania i satysfakcji klientów. Zaplecze techniczne myjni DiBO posiada najlepsze stacje uzdatniania wody oraz systemy stacjonarnego przechowywania jej w najczystszej postaci, dzięki czemu mycie samochodu zawsze zapewnia zadowolenie. Ciśnieniowe pompy dozujące zapewniają wysokie, skuteczne ciśnienie, które w połączeniu z nowoczesnymi panelami kontrolnymi, zapewniają najlepsze działanie każdej myjni. Panele i pompy zajmują się sterowanie, dozowanie i przełączanie pomiędzy każdym z ośmiu innowacyjnych programów mycia oraz nabłyszczania. Tylko takie rozwiązania zapewnią najlepsze działania. Systemy elektroniczne i fizyczne stanowią bowiem serce każdej myjni. Posiadają one także system AntiFreeze, przez co są przystosowane do pracy w ujemnych temperaturach. Takie rozwiązanie zapewnia skuteczne działanie myjni przez cały rok, bez żadnych wyjątków.

pompa

 

Działanie myjni i programy DiBO w praktyce

 

Myjnie DiBO oferują dużą przestrzeń i ergonomię działania na stanowisku. To fundamenty projektowania myjni samochodowych, by klient zawsze czuł się dobrze, swobodnie i nie miał problemu z orientacją, co ma do dyspozycji oraz jak to wykorzystać. Przejrzysty panel kontrolny pozwala na zorientowanie się, jakie są dostępne tryby, do czego są przeznaczone, metody płatności i tym podobne. DiBO posiadają do trzech lanc na stanowisko, a każda przeznaczona jest do innego trybu czyszczenia lub zabezpieczenia powierzchni. Odmienne parametry każdej z nich pozwalają uzyskać najlepsze efekty oraz oszczędności w przeciwieństwie niż jedna, uniwersalna. Jak zostało wspomniane wcześniej, programy czyszczenia DiBO również się wyróżniają. Wśród nich znajdziemy:

 • Mycie ciśnieniowe
 • Pianowanie natryskiem
 • Pianowanie szczotką
 • Spłukiwanie
 • Woskowanie
 • Nabłyszczanie
 • Odtłuszczanie (mycie silników, motocykli etc.)
 • Usuwanie owadów

WASHVISION i NEW 2000 to wybór odpowiedniej opcji dla każdego

Producent z Belgii oferuje dwie główne serie bezdotykowych myjni samochodowych, tak by dopasować je pod możliwości każdego inwestora. Opcję różnią się ekonomicznością, ilością wymaganej przestrzeni... Jednym słowem macie wybór i możecie dostosować myjnię do własnych potrzeb, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, by stworzyć w pełni funkcjonalną i dobrze zarabiającą myjnię samochodową.

WASHVISION

 • Kompaktowa - idealna przy ograniczonej przestrzeni,
 • All-In-One - wszystko w jednym
 • do zabudowy lub otwartej przestrzeni,
 • ekologiczna i oszczędna,
 • łatwa instalacja bez prac ziemnych.

 

NEW 2000

 • Kompletna - na dwa lub więcej stanowisk,
 • zabudowane na stalowej ramie malowanej proszkowo,
 • bardziej opłacalne przez większą ilość stanowisk,
 • wydzielona przestrzeń techniczna,
 • duże, zaopatrzone pomieszczenie obsługowe.