Usuwanie graffiti

Dlaczego my?

Przekonaj się dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem i co zyskasz decydując się na nasze usługi skutecznego usuwania graffiti.

Zasięg

Sieć przeszkolonych ekip na terenie całej Polski

Czas reakcji

Usługa ekspresowego usuwania graffiti

Skuteczność

Trzy metody czyszczenia dobierane do potrzeb

Niska cena

Dobranie najbardziej ekonomicznych rozwiązań

TORNADO ACS

Szkiełkowanie bezpyłowe w obiegu zamkniętym

DiBO

Mycie gorącowodne wspomagane atestowanymi środkami

Torbo

Renowacyjne hydropiaskowanie niskociśnieniowe

Warto wiedzieć:

Usuwanie graffiti wbrew pozorom nie jest łatwym zadaniem. Przed zleceniem usługi warto upewnić się, że ekipa wykonawcza ukończyła odpowiednie szkolenia z posługiwania się sprzętem oraz środkami do usuwania graffiti. Czyszczenie źle dobranymi metodami może skutkować zmatowieniem powierzchni, wystąpieniem wykwitów lub znacznych odbarwień. Nie zamalowujmy graffiti farbą przed usunięciem, farby w sprayu zatrzymują dyfuzję pary wodnej – graffiti wcześniej czy później przebije się przez malowaną elewację lub całość zacznie się łuszczyć.

Zmniejsz ryzyko do minimum sprawdzając czy wybrany przez Ciebie wykonawca dysponuje odpowiednimi certyfikatami i referencjami. Nasze załogi dysponują najlepszym sprzętem do usuwania graffiti, w tym myjkami ciśnieniowymi DiBO, hydropiaskarkami Torbo oraz innowacyjnym urządzeniem Tornado ACS. Są przeszkoleni zarówno w stosowaniu ich jak i atestowanych preparatów chemicznych do usuwania niechcianych napisów. Nasze doświadczenie potwierdzają liczne referencje, galeria zdjęć a także happeningi w których występujemy w roli eksperta np. akcja NaprawmyTo!

Dostawca rozwiązań każdego problemu

Poznaj nasz cennik

Pobierz nasz cennik i poznaj pełen zakres świadczonych przez nas usług razem z ceną

Zobacz nasze realizacje

Wejdź na naszego bloga i zobacz jakie realizację opublikowaliśmy do tej pory. Dowiedz się ciekawych rzeczy!