Hydropiaskowanie i hydropiaskarka Torbo

Najlepsze hydropiaskowanie dzięki urządzeniom producenta Torbo

 

Hydropiaskowanie TORBO® i jego zalety:

 

  • Szerokie możliwości zastosowania – od zabytków po antykorozję,
  • zwiększone bezpieczeństwo – pylenie ograniczone aż o 95%,
  • znaczne oszczędności i ograniczenie kosztów ścierniwa,
  • wysoka mobilność i łatwość transportu – idealne do prac w terenie.

 

Szerokie możliwości zastosowania piaskarek wodnych TORBO

 

Hydropiaskarki TORBO dzięki możliwościom konfiguracji ustawień oraz zastosowania dowolnego rodzaju ścierniwa, dają możliwość czyszczenia niemal każdej powierzchni. Nieważne czy będzie to stalowy kadłub statku, czy zabytkowa elewacja kamienicy, TORBO umożliwia dostosowania parametrów hydropiaskowania pod każdą z nich. Nic nie stoi nam na przeszkodzie, by w kilkanaście minut zmienić ustawienia oraz rodzaj materiału, przechodząc błyskawicznie z czyszczenia jednego rodzaju podłoża na następne.

 

Hydropiaskarka to ograniczenie pylenia o 95%

 

Piaskowanie na mokro czy dokładniej mówiąc hydropiaskowanie, pozwala na skuteczne ograniczenie szkodliwego pylenia o 95%. Niepotrzebne więc będą specjalistyczne i drogie komory śrutownicze ani czasochłonne tworzenie osłon przeciwpyłowych wokół oczyszczanych konstrukcji. Czyszczenie ścierniwem zmieszanym z wodą pozwala uzyskać najlepsze rezultaty. Zbiornik wypełniony wodą zamiast gazu wymaga znacznie niższego ciśnienia co sprawia, że nie jest potrzebny tzw. paszport UDT.

 

Wysoka mobilność i łatwość transportu

 

W odróżnieniu od komór śrutowniczych mobilne piaskarki wodne TORBO dedykowane są do prac w terenie i częstych zmian miejsc pracy. Nawet największe lub niemożliwe w transporcie konstrukcje czy elementy nie będą stanowić problemu, gdyż hydropiaskarkę Torbo dostarczycie sprawnie na miejsce docelowe. W urządzeniach Torbo możemy wykorzystywać każdy typ ścierniwa, nawet zwykły piasek, który w innym przypadku stwarza mnóstwo problemów. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj TorboCar , urządzenie typu All-In-One, niepotrzebujący podłączenia do zewnętrznych mediów i gotowy do pracy w dowolnym momencie.,

 

Większe bezpieczeństwo i ograniczenie kosztów o 90% 

 

Obecnie obowiązująca ustawa zabrania używania piasku kwarcowego do procesu piaskowania, jednak zezwala na jego wykorzystywanie w wariancie mokrym. Mokre ścierniwo jest o wiele cięższe i przez to do powietrza nie uwalniają się takie ilości szkodliwych substancji. Dzięki hydropiaskarkom Torbo zyskujemy kolejne korzyści. Pierwszą jest brak konieczności stosowania specjalnej, pyłoszczelnej odzieży ochronnej przez osobę wykonującą piaskowanie na mokro. Druga to możliwość wykonywania prac w dowolnym miejscu nawet publicznym, ruchliwym i nie ma potrzeby izolacji otoczenia. Trzecią jest właśnie opcja wykorzystywania najtańszego ścierniwa w postaci piasku kwarcowego oraz zmniejszenie jego zużycia o ponad połowę. To właśnie to powoduje, że koszta użytkowania spadają aż o 90%. Torbo to bezsprzecznie najwyższy komfort pracy, który jest dostępny na wyciągnięcie ręki.

 

Korzystna oferta wynajmu dla małych i dużych przedsiębiorstw

 

Jesteśmy profesjonalnym sprzedawcą i dystrybutorem w branży sprzętów czyszczących. Obserwując potrzeby klientów, wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Dajemy Wam możliwość skorzystania z usługi jaką jest wynajem hydropiaskarki Torbo. Specyfika tego rodzaju pracy powoduje, że w wielu przypadkach zapotrzebowanie na nią jest potrzebna tylko okresowo lub w pojedynczych przypadkach. Dlatego, jeśli uważacie, że charakter zlecenia wymaga zastosowania profesjonalnego sprzętu czyszczącego, ale jego zakup nie wchodzi w rachubę, skontaktuj się z nami. Nasz doradca pomoże wybrać najlepszą opcję dla wybranego zadania.

 

Bezpieczeństwo czyli gwarancja i autoryzowany serwis producenta

 

Każdy sprzęt wymaga regularnych przeglądów oraz zdarzają się wypadki, w których potrzebny jest natychmiastowy serwis i naprawa zakupionego sprzętu. Prowadzimy profesjonalny serwis Torbo, który ma za zadanie kontrolować sprawną i bezawaryjną pracę urządzeń lub błyskawiczną ich naprawę. W przypadku zabrania maszyny do serwisu otrzymujecie sprzęt zastępczy, który będzie odpowiadał parametrami. Dzięki temu rozwiązaniu Wasze prace nie zostaną wstrzymane, a to zapewni ciągłość wykonywania zlecenia. To duże udogodnienie zarówno dla firmy, jak i jej klientów.