Myjnie Samochodowe Głowice Czyszczące Mosmatic

Oficjalny przedstawiciel Mosmatic Polska

 

Poznaj MOSMATIC - lidera w swojej branży

 

Producent Mosmatic to szwajcarska firma, będąca liderem i specjalistą w swojej dziedzinie. Ich oferta to szeroka gama produktów przeznaczonych do samoobsługowych myjni samochodowych, myjni tunelowych czy użytku uniwersalnego. Każdy produkt i każda część zostały wykonane z najlepszych gatunkowo materiału, perfekcyjne dopasowane i trwale połączone. To szwajcarska jakość, która zyskała uznanie na całym świecie i cieszy się nieprzemijającym uznaniem. Dołącz do setek firm i serwisów, które zaufały najwyższej jakości oraz niesamowitej wydajność urządzeń oraz części, które dostarczamy jako ich oficjalny przedstawiciel Mosmatic w Polsce.

Urządzenie do mycia dachów
Przystawka ciśnieniowa

 

Technologia wysokiego ciśnienia czyli głowice czyszczące Mosmatica

 

Firma produkuje również niezwykle wydajne narzędzia i komponenty do profesjonalnego czyszczenia. Produkty Mosmatica do czyszczenia wszelkich powierzchni wyznaczają obecnie standardy w zastosowaniach przemysłowych, a także komercyjnych. Oprócz wysokiej jakości systemów technicznego wyposażenia myjni samochodowych, znajdziecie u nas w ofercie innowacyjne czasze oraz bogaty wybór głowic czyszczących działających pod optymalnym ciśnieniem 500 BAR. Perfekcyjne i ergonomiczne przystawki Mosmatic do powierzchni płaskich oraz głowice czyszczące sprawdzą się wyśmienicie podczas takich prac jak np. czyszczenie kostki brukowej lub innego, trudnego w utrzymaniu czystości podłoża.

 

Proste i kątowe złącza rotacyjne czyli nowoczesne rozwiązania do myjni samochodowych

 

Złącza obrotowe Mosmatic wyróżniają się innowacyjnością konstrukcji oraz działania, zapewniając najwyższą wydajność, na którą można liczyć przez ich perfekcyjną, kompaktową oraz bezobsługową konstrukcję. Szwajcarska jakość i niezawodność w projekcie i wykonaniu. Idealnie sprawdzą się w wielu miejscach, jednak zostały stworzone z myślą o każdej nowoczesnej myjni samochodowej. W ofercie znajdziecie również pistolety do wysokiego ciśnienia oraz inne akcesoria, które sprawdzą się podczas wyposażania nowych stanowisk dla samochodów.

Złącza kątowe dla myjni samochodowych
dysza wysokociśnieniowa

 

Dysze wysokociśnieniowe i obrotowe systemy czyszczenia

 

Zwłaszcza w przemyśle, mamy do czynienia z powierzchniami, które skutecznie ograniczają nam dostęp a tym samym pozbawiają możliwości dokładnego czyszczenia ich wnętrza. Dlatego szwajcarski producent wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom na nowoczesne rozwiązania dotyczące skutecznego czyszczenia wysokim ciśnieniem. Oferta zawiera w sobie nowoczesne dysze wysokociśnieniowe do czyszczenia pojemników, szereg głowic czyszczących oraz systemy obrotowego czyszczenia rur, studzienek, kotłów oraz zbiorników. Ich konstrukcje zapewniają najwyższą efektywność działania, największą wytrzymałość oraz jakość i niezawodność na długie lata. Wraz z dyszami wysokociśnieniowymi Mosmatic, żadna powierzchnia nie stanowi problemu.

 

Wynajem dla Waszej firmy

 

Nasza oferta Mosmatic'a przewiduje także wynajem sprzętu do Waszego użytku i możliwości sprawdzenia w działaniu. Testowanie produktów pozwoli się Wam przekonać dlaczego coraz więcej firm sięga po rozwiązania z katalogu szwajcarskiej firmy dostarczającej rozwiązania z zakresu czyszczenia wysokim ciśnieniem, zakupując je na własność. Przez wzgląd na unikalność konstrukcji i niezawodność wykonania, szwajcarskie produkty Mosmatic są właściwie bezkonkurencyjne. Ale o tym musicie przekonać się sami! Jeśli interesują Was głowice ciśnieniowe lub maszyny czyszczące to zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą firmą, dobrania odpowiednich opcji dla siebie i ustalenia wszelkich szczegółów. Nasz zasięg to nie tylko Gliwice oraz Śląsk, ale także cała Polska. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości.

Sprzęty do wynajmu
Bogata oferta - sprawdź już teraz