IPC Gansow Soteco Portotecnica

ipc gansow soteco portocnica

 

Największy, międzynarodowy producent urządzeń czyszczących

 

IPC to jedna z największych, międzynarodowych firm, będących producentem urządzeń czyszczących najwyższej klasy. Posiada ogromne doświadczenie w branży, a jakość ich produktów stoi na najwyższym poziomie, oferując przy tym relatywnie niskie ceny. Codziennie tysiące technologów i specjalistów prowadzi prace badawczo-rozwojowe, tworząc nowe innowację oraz technologie, które są wdrażane w ich produktach. Firma dba o minimalizowanie kosztów zużycia energii, tworząc swoje produktu w sposób jak najbardziej ekologiczny oraz energooszczędny. Działając na terenie 120 krajów, zajmuje trzecią pozycję w rankingu liderów branży urządzeń sprzątających i czyszczących.

 

IPC - producent trzech renomowanych marek

 

IPC jest obecnie właścicielem trzech znakomitych marek specjalizujących się w produkcji specjalistycznych urządzeń. W skład wchodzą Gansow, Portotechnika oraz Soteko, których produkcję urządzeń firma kontynuuje i stale rozwija o nowe możliwości. Każda z wymienionych firm, jest liderem w produkcji danego typu sprzętu, przeznaczonych dla konkretnych użytkowników oraz ich potrzeb. Nazwy w dalszym ciągu funkcjonują, utrzymując wyrobioną renomę na rynku, jednakże już pod innym szyldem. Dlatego szukając poszczególnych sprzętów, możemy mieć pewność, że znajdziemy je w katalogu wyżej wymienionego producenta, którego firma Promur jest dystrybutorem na terenie naszego kraju. Szukając produktów takich jak maszyny czyszczące IPC, koniecznie sprawdź naszą oficjalną stronę internetową.

 

Obszerna oferta urządzeń to idealne dopasowanie do potrzeb użytkownika

 

Polityką firmy jest stworzenie rozwiązań dla każdego. Znajdziecie tutaj urządzenia, które idealnie sprostają Waszym wymaganiom, zarówno technicznym jak i cenowym. Wpływa na to łączna oferta wszystkich firm wchodzących w skład Integrated Professional Cleaning. Ale także chęć, dostosowania oferty dla każdego, zarówno małych, lokalnych firm czy gigantów, dominujących rynek międzynarodowy. W tym przypadku nie jesteś ograniczony praktycznie żadną półką cenową, ani możliwościami sprzętu. Skontaktuj się z naszym doradcą. Pomoże Ci dobrać sprzęt, który posłuży Ci przez lata, perfekcyjnie wykonując swoje zadania.

 

Bezpłatne prezentacje urządzeń IPC w siedzibie naszego klienta

 

Jesteśmy świadomi, że nikt nie lubi kupować “kota w worku” a nawet wybitna specyfikacja techniczna może nie mieć przełożenia na rzeczywistość. Dlatego wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, stworzyliśmy opcję bezpłatnej prezentacji sprzętu. Po umówieniu się na wybrany termin, pojawimy się na miejscu, gdzie dokonamy prezentacji możliwości wybranego sprzętu. Wszystko po to żebyście zyskali pewność, że IPC to najlepszy wybór dla Waszej firmy. Jeśli jesteś zainteresowany taką usługą, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Namiary znajdziecie w odpowiedniej zakładce na górze naszej strony.

 

Odkurzacze przemysłowe Soteco do wszystkich powierzchni

 

Prowadząca działalność od 1975 roku firma Soteco, to niezaprzeczalnie lider zajmujący się produkcją profesjonalnych odkurzaczy przemysłowych. W ofercie produktowej znajdziemy również odkurzacze dywanowe oraz przeznaczone do czyszczenia sucho-mokro. Jeśli szukasz profesjonalnego sprzętu to odkurzacze Soteco, z pewnością są pozycją na którą trzeba zwrócić uwagę!

 

Szorowarki i zamiatarki Gansow dla przemysłu

 

Niemieckie urządzenia Gansow to profesjonalne automaty szorująco-zbierające przeznaczone do posadzek, wszędzie tam gdzie obszar nie pozwala na konwencjonalne działania lub czyni je problematycznymi. Oferta jest bogata w sprzęty takie jak szorowarki i zamiatarki Gansow oraz inne o podobnych właściwościach i zastosowaniach. Naprawdę olbrzymi wybór, który pozwoli dostosować opcję, biorąc pod uwagę wielkość obiektu, wydajność oraz cenę.

 

Profesjonalne myjki i parownice Portotecnica

 

Producent Portotecnica oferuje dwie serie produktów. Seria RED skupiająca w sobie głównie profesjonalne parownice Portotecnica, zapewniająca długą żywotność sprzętu oraz niskie koszta eksploatacji. Seria GREEN, która zawiera w sobie przede wszystkim wytrzymałe myjki wysokociśnieniowe, dostarczając najwyższą skuteczność działania oraz niespotykaną jakość. Szukając rozwiązań z zakresu mycia pod ciśnieniem lub wysoką temperaturą, warto zwrócić uwagę na ten dział firmy IPC.

Integrated Professional Cleaning